Minu Mark/ 408-22.05.08

5 фото
Марка.
image
Nominaal: 0.58 EUR / 9.08 EEK
Ilmumiskuupäev: 22.05.2008
Kujundaja: Lembit Lõhmus
Trükiarv: 225 000
Poogen: 3 x 6
Trükk: ofset
Trükikoda: Österreichische
Staatsdruckerei GmbH

Minu Mark on isekujundatav postmark ning igaühel on nüüd võimalus veebipõhise tellimiskeskkonna vahendusel kujundada just selline mark nagu ta soovib ja vajab. 198 000 postmargi kujunduses on kasutatud Hermanni kindluse siluetti Narvas, ülejäänud osa tiraažist personaliseeritakse vastavalt tellimustele. Niipalju, kui on ideid, niipalju on ka Minu Margi kujundamise võimalusi.
Erakliendile on see võimalus jagada rõõmu lapse sünnist, pulmadest, sünnipäevast, jõuludest, värvikas viis jagada teistega oma põnevat hobi, reisielamust, tänada kedagi erilisel moel, võimalus olla trendikas või lihtsalt sõpradele nalja teha.
Ettevõtetele on uus postmark hea võimalus tõsta enda kaubamärgi tuntust, võimalus siduda Minu Mark enda reklaamikampaaniaga, uhke võimalus ettevõtte uue peahoone avamise, suvepäevade, sünnipäeva vms. sündmuse kajastamiseks, stiilne lisand kirjadele, kutsetele, tänukirjadele, kingitustele või meenetele. Hotellid, pubid, restoranid või vaatamisväärsed kohad saavad klientidele pakkuda mälestuseks selle kohaga seoses kujundatud postmarke, miks mitte ka võimalust sealsamas kohe kiri või postkaart valmis kirjutada ja Minu Margi postmargiga lähedastele või äripartnereile postitada.

5 изображений

  • Марка.
  • Печать на FDC. Narva.
  • FDC. Narva.
  • FDC. Tallinn.
  • Печать на FDC. Tallinn.

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.